Bryan Castillo, 22 let, je největším vítězem čtyřhry Pinoy Edition v kategorii poražených

Jaký Film Vidět?

Největší edice Loser Pinoy zdvojnásobuje velkého vítěze Bryana Castilla. Foto: Marinel R. Cruz / PDI

Bryan Castillo, který ztratil 154 liber. nebo 52,56 procenta z jeho původní hmotnosti 293 liber. před vstupem do reality show byl v sobotu večer vyhlášen velkým vítězem soutěže Biggest Loser Pinoy Edition Doubles.

Jsem šťastná, že jsem na svou rodinu udělala pyšný. Dokázal jsem jim i divákům dokázat, že jsem silný a ne tak snadno sklíčený, řekl 22letý Castillo tazateli krátce po představení, které se konalo v Dolphy Theatre v ABS-CBN Compound v Quezon City.

Castillo přinesl domů peněžní odměnu ve výši 1 milion P1, balíček franšízových obchodů, vitrínu domácích spotřebičů, sportovní zboží a doplňky v hodnotě P100 000, stejně jako celoživotní členství v tělocvičně.

Kayen Lazaro (36) byl vyhlášen prvním finalistou poté, co shodil 145 liber. její hmotnosti 287 liber. Získala mimo jiné peněžní odměnu P500 000.Kylie Padilla se přestěhovala do nového domova se syny po rozchodu s Aljurem Abrenica Jaya se loučí s PH, odlétá dnes do USA, aby ‚zahájila novou cestu ' SLEDOVAT: Gerald Anderson se plaví s rodinou Julie Barretto v Subicu

Největší poražená edice Pinoy zdvojnásobuje finále čtyři. Foto: Marinel R. Cruz / PDI

Francis Asis, 22 let, který ztratil 149 liber. z jeho původní hmotnosti 305 liber. byl vyhlášen druhým finalistou. Sbalil P300 000 hotovosti.

Osie Nobreja, Asisův partner v Bagong BigaTeam, získal třetí vítězem titul poté, co shodil 133 liber. z její hmotnosti 280 liber. během posledního vážení. Nobreja, nejstarší soutěžící sezóny v 45 letech, dokázal, že věk nebyl překážkou pro dobrý výkon v soutěži. Získala P200 000.

Jsem vděčný Bohu a ‚Největšímu poraženému '. Kdyby nebylo představení, nedosáhl bych toho, co jsem udělal. Cítím se tak lehce. Možná nemám
vyhrál soutěž, ale přežil jsem mnoho nemocí. Cítím se, jako bych byl velkým vítězem, řekla Nobreja po svém posledním vážení.

Nobreja a Asis se jako jediný pár dostali do finále a odnesli si dvojnásobnou hodnotu peněžní výhry, kterou vyhráli.

Poté, co opustili tábor Největší ztroskotanců ve čtyřhře, pokračovali čtyři soutěžící na cestě hubnutí pod dohledem fitness trenérů Jima a Toni Saretových.

Castillo z týmu Magkapatid se jako první dostal do Final Four. Dříve jsem nemohl skákat. Nemohl jsem ani překřížit nohy. Teď já
pocit, že umí létat! zářil. Řekl, že svou peněžní odměnu použije na finanční pomoc své rodině.

Iza Calzado hostil finále s názvem Bigating Pagtatapos spolu s mistry výzev Matteo Guidicelli a Robi Domingo.