Cooper nebyl příliš ohromen vítězstvím Azkalsa 3: 0 nad Guamem

Jaký Film Vidět?

Filipíny vs Guam v kvalifikaci na mistrovství světa / asijský pohár

Filipíny vs Guam v kvalifikaci na mistrovství světa / asijský pohár. AZKALS FOTO

MANILA, Filipíny - Filipínské vítězství nad hlavním trenérem Guamu Scottem Cooperem, který chce od svého týmu víc.

Filipínští Azkalsové si zajistili třetí místo ve druhém kole společných kvalifikací na mistrovství světa 2022 a Asijský pohár 2023 poVítězství 3: 0V pátek večer to ale nestačilo na to, aby zapůsobil na Coopera, který viděl nekonzistentní představení od Azkalů.

Myslím, že možná jsme si dali více problémů, než nám dal Guam, abych byl upřímný, řekl Cooper v příběhu na webu AFC. Podařilo se nám konečně vstřelit dva góly ze standardních setů a výsledek nás těší, ale výkon byl nerovnoměrný.

Pět nebo 10 minut jsme hráli dobře a pak dalších pět nebo 10 minut jsme nehráli tak dobře. Nejsem s tím spokojený. Nemůžeme mít období, kdy jsme v potížích a mimo ně.Djokovič triumfuje ve Wimbledonu a zajistil rekordní 20. major Nigérie omráčí tým USA na olympijské výstavě Antetokoumpo, Bucks upravil vedení Suns ve finále NBA

Azkalsové se stáhli předčasně po gólu Angela Guirada ve 12. minutě, ale chvíli trvalo, než využili svých šancí.

Teprve vlastní gól Marcusa Lopeze, který Azkalsové utlačili svůj náskok před tím, než Mark Hartmann v 88. minutě zahrával poslední volný kop.

Trenér Scott Cooper říká, že jeho hráči dávají najevo svou nespokojenost s výkonem i při výhře 3: 0 nad Guamem ...

Zaslal Azkalsové na Sobota 12. června 2021

Z mého pohledu jsem tedy řekl hráčům, že jsme s výsledkem spokojeni, ale jsme nespokojeni s výkonem a oni vědí, že dokážeme lepší výsledky, řekl Cooper.

Naše standardy do budoucna musí být vyšší. Naší ambicí je hrát lepší fotbal. Můžeme udělat mnohem lépe než to, dodal.

Cooper rovněž uvedl, že Azkalsové v úterý při prohře 2: 0 s Čínou projevili disciplínu, což byl výrazný kontrast s jejich výkonem proti Guamu.

V našem prvním zápase s Čínou jsme ukázali organizační disciplínu a v této hře jsme neprokázali žádnou. Neměli jsme dostatečnou kontinuitu v naší hře ani v tom, jak jsme vlastnili míč, a proto jsme v poločase změnili formaci, řekl.

Druhá polovina nebyla tak špatná, začali jsme navazovat více věcí dohromady, zejména v posledních 20–25 minutách, držení bylo dobré, ale vyrovnanost v poslední třetině znamenala, že jsme dali jen jeden gól, a to je pro mě zklamáním.