Dánský Eriksen ‚procitl 'v nemocnici poté, co se zhroutil na Euro 2020

Jaký Film Vidět?

Hráči Dánska pomáhají Dánsku

Hráči Dánska pomáhají dánskému záložníkovi Christianovi Eriksenovi poté, co se zhroutil před příchodem zdravotníků během fotbalového utkání skupiny UEFA EURO 2020 mezi B a Finskem na stadionu Parken v Kodani 12. června 2021. (Foto: Jonathan NACKSTRAND / různé zdroje / AFP)

KODAŇ - Dánská hvězda Christian Eriksen byl vzhůru v nemocnici a podstupoval testy poté, co se zhroutil a v sobotu musel na Euro 2020 v mimořádných scénách proti Finsku oživit.

jíst bulaga 25. srpna 2015

Dánský fotbalový svaz (DBU) uvedl, že Eriksen byl vzhůru a podstoupil další testy, které obdržely KPR od zdravotnického personálu, než ho sundali na nosítkách na kodaňském stadionu Parken.

Hra skupiny B - jen třetina měsíce trvajícího turnaje, který začal o rok pozadu v pátek - byla zastavena těsně před poločasem s bezgólovým skóre a před restartováním byla na téměř dvě hodiny pozastavena.

Poté, co se šokované týmy připojily ke skupinové skupince, si Finové připsali šokující vítězství 1: 0 ve svém prvním velkém turnajovém zápase, přičemž Joel Pohjanpalo skóroval na hodinové hranici.Djokovič triumfoval ve Wimbledonu a zajistil rekordní 20. major Nigérie omráčí tým USA na olympijské výstavě Antetokoumpo, Bucks upravil vedení Suns ve finále NBA

UEFA uvedla, že rozhodnutí o restartu bylo učiněno na základě žádosti hráčů obou týmů a příznivců povzbudilo, když byla hra znovu zahájena.

Dříve byli Eriksenovi spoluhráči v slzách, když kolem zasaženého 29letého záložníka Interu Milán vytvořili kruh červených košil, když lékaři pracovali na záchraně jeho života.

Později byl schopen mluvit se svými spoluhráči.

Byli jsme s ním v kontaktu a hráči mluvili s Christianem. To je skvělá zpráva. Dělá se mu dobře a oni za něj hrají, řekl ředitel DBU Peter Moeller dánské televizi.

Eriksen byl zvolen mužem zápasu v gestu podpory.

Takové okamžiky uvádějí vše v životě do souvislostí, řekl prezident UEFA Aleksander Ceferin.

„No tak, Chrisi“

Forza Chris, všechny naše myšlenky jsou s vámi, tweetoval Inter, s nímž Eriksen vyhrál titul Serie A v právě dokončené sezóně.

Před dramatem Eriksena slavil dav 16 000 v dánském hlavním městě - přibližně 45 procent kapacity - šanci znovu vidět svůj národní tým naživo na stadionu po roce omezení koronaviry.

V Dánsku byly velké naděje pro jejich tým, který v roce 1992 překvapil evropské šampióny, ale po obnovení hry se snažil vytvořit si jasné šance.

Záložník Tottenhamu Pierre-Emile Hojbjerg viděl penaltu 74. minuty, kterou pohodlně zachránil finský brankář Lukáš Hradecký.

Lukaku pošle Eriksenovu zprávu

Sobotní pozdní zápas mezi Ruskem a velmi oblíbenou Belgií v Petrohradu ve stejné skupině B proběhl podle plánu i přes Eriksenovo drama, kdy Romelu Lukaku skóroval dvakrát při výhře Red Devils 3: 0.

Útočník Interu poslal podporu svému klubovému spoluhráči Eriksenovi poté, co v 10. minutě vstřelil svůj úvodní gól a křičel Chris, Chris, zůstaň silný - miluji tě do kamery na hřišti.

Thomas Meunier, který byl časným náhradníkem, zdvojnásobil vedení v 34. minutě, než Lukakuova pozdní sekunda zakončila působivou belgickou podívanou.

Strana Roberta Martineze se obdivuhodně vyrovnala s absencí zraněných záložníků Kevinem De Bruynem a Axelem Witselem, kapitán Eden Hazard se dokázal postavit jen na to, aby z lavičky udělal 18minutový portrét.

Dříve se turnaj, který se koná na 11 místech po celé Evropě, zastavil v Baku, kde semifinalisté Euro 2016 Wales remizovali se Švýcarskem 1: 1.

Kieffer Moore, obří útočník Cardiff City s červeným obvazem kolem hlavy, zaznamenal v 74. minutě vyrovnání Walesu a na začátku druhé poloviny zrušil otvírák Breel Embolo.

Ukázali jsme hodně charakteru, jako vždy, abychom se bránili, byli odvážní, dostali se do míče a dostali ekvalizér, řekl kapitán Walesu Gareth Bale.

Tento výsledek následoval po páteční porážce Turecka 3: 0 ve stejné skupině A v úvodním utkání turnaje v Římě, když Andrea Bocelli předvedl ve stadionu Olimpico ‚Nessun Dorma 'před vítězstvím strany Roberta Manciniho.

Tento zápas sledovalo 16 000 davů, což propůjčilo hluk a barvu příležitostem, které se na fotbale v posledním roce her na prázdných stadionech kvůli pandemii Covid-19 neviděly.

Omezené množství lidí má povoleno navštěvovat zápasy na Euro, které bylo před rokem odloženo kvůli zdravotní krizi.

Covid-19 nadále způsobuje chaos a několik hráčů má na virus pozitivní test, včetně španělského kapitána Sergia Busquetsa.

„Výhoda“ Anglie?

Mezi předními uchazeči patří Anglie, která v neděli zahájí kampaň proti vicemistru Chorvatska na mistrovství světa 2018.

Anglie hraje ve Wembley všechny tři skupinové hry. Pokud zvítězí ve své skupině, zahrají si tam také posledních 16, zatímco Londýn je také dějištěm jak semifinále, tak finále 11. července.

Kapitán Chorvatska Luka Modric připustil, že situace by mohla fungovat ve prospěch Anglie.

Každý by řekl týmům doma s davem, že má malou výhodu, řekl Modric BBC.

Držitelé světového poháru ve Francii - s Karimem Benzemem odvolaným z mezinárodního exilu v délce pět a půl roku - jsou oblíbenými členy kontinentální koruny.