Běžkyně v čínském ženském týmu byly obviněny z toho, že jsou muži

Jaký Film Vidět?

Dva běžci, kteří chytili medaile na ženské štafetě v Číně, jsou obviněni, že kvůli svému vzhledu lžou o svém pohlaví.

filipínské romantické komedie 2015

Liao Mengxue a Tong Zenghuan získali první a druhé místo v štafetě na 400 metrů na finále národních atletických mistrovství konaných ve dnech 22. – 24. Srpna. Jejich fotografie přitáhly pozornost, když je státní podnik People’s Daily zveřejnil v pondělí 26. srpna na Facebooku.

Obrázek 4 sportovců, kteří vyhráli ženskou štafetu 4 × 400 na každoročním čínském atletickém mistrovství, se stal…Nigérie omráčí tým USA na olympijské výstavě Djokovič triumfoval ve Wimbledonu a zajistil rekordní 20. major UFC 264: Poirier vyhrál TKO poté, co si McGregor zlomil nohu

podle People's Daily, Čína Vloženo na Pondělí 26. srpna 2019

Dotyční dva sportovci jsou členy ženského týmu Hunan. Čínská atletická asociace údajně potvrdila, že jsou ženy, uvedla v úterý South China Morning Post.

maisie williams přítel červený koberec

Úspěch týmu loni v červenci na národních atletických mistrovstvích v Šen-jangu vyvolal na Weibo komentáře o pohlaví sportovců. Liao vzal zlato na 400 metrů a Tong se umístil na třetím místě.

V květnu video rozhovor s Liao odhaluje její tichý hlas. V té době soutěžili na mistrovství světa v štafetách IAAF v Japonsku. Video má od tohoto psaní více než 800 000 zhlédnutí.

Navzdory tomu, co orgány uvedly, síťoví uživatelé na Facebooku a Weibo sportovce podrobně prozkoumali. Prominentní čela, náznak Adamových jablek a boule v jejich rozkroku. Řekl bych, že muži, řekl uživatel Facebooku Oliver Dunne.

To je vedlejší účinek užívání drog. Jejich hladina hormonů se velmi změní, domnívala se uživatelka Weibo, podle zprávy NextShark ve středu 28. srpna. Léky zvyšující výkon, jako jsou anabolické steroidy, zvyšují hladinu testosteronu a mohou ženám poskytnout více mužských vlastností, jako je hlubší hlas a více těla vlasy.