Thunder zaznamenal v NBA jednu z nejvíce pokřivených prvních polovin

Jaký Film Vidět?

Oklahoma - Kevin Durant nastřílel 18 bodů a Oklahoma City Thunder otevřel 40bodový poločasový náskok v jedné z nejvíce pokřivených prvních poločasů v historii NBA na cestě k včerejšímu rozstřelu Charlotte Bobcats 114: 69.

Russell Westbrook měl 12 bodů a 11 asistencí, než byl spolu se zbytkem startujících Oklahoma City stažen za méně než 5 minut do druhé poloviny s Thunder vedoucím 79-25.

Westbrook poháněl domácí pravák, aby v první polovině dal vykřičník a zvýšil Oklahoma City na 64: 24. Jednalo se o páté největší poločasové vedení v éře střeleckých hodin NBA a největší od doby, kdy Golden State vytvořil rekord s náskokem 88-41 v Sacramentu 2. listopadu 1991, podle STATS.

jak chutná želva

Jednalo se o největší výpadek pro Charlotte, který sliboval sedm předčasných vítězství - stejný počet jako v minulé sezóně, když vytvořil rekord NBA v marnosti.

Sítě 96,

Matka Villania a Drew Arellano Baby

Knicks 89, OT

V New Yorku The Nets pracoval přesčas, aby vytáhl otvírák jejich nového vzhledu soupeření s Knicks a vyhrál, aby svázal své městské rivaly o první místo.

Jerry Stackhouse v dresu č. 42 Jackieho Robinsona proslaveného v Brooklynu udělal nerozhodný 3-ukazatel s časem 3:31 v prodloužení, protože Nets ovládly další období hry podobné play-off, kterou ani jeden tým nevedl o více než sedm.

Brook Lopez měl 22 bodů a 11 doskoků a Deron Williams přidal 16 bodů a 14 asistencí, když se Nets ve svém novém domově zlepšily na 7: 1 a remizovaly Knicks na vrcholu Atlantické divize za stavu 9: 4.

Spurs 118,

nadine james se rozchází v roce 2019

Čarodějové 92

Ve Washingtonu získal Boris Diaw 16 bodů, Tiago Splitter měl 15 bodů a 12 doskoků a Tony Parker přidal 15, aby pomohl Spurs vyhrát čtvrté místo nad stále nevyhrávajícími Washington Wizards.

Wizards jsou 12. týmem v historii NBA, který zahájil sezónu 0-12 podle STATS a je šest od vyrovnání rekordního startu New Jersey Nets 0-18 v letech 2009-10. Ve svých prvních 11 zápasech prohrál Washington celkem pouhých 72 bodů a nikdy ne více než 16.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Písty 108, Trail Blazers 101; Grizzlies 84, Cavs 78; Bucks 93, Bulls 92; Jazz 105, Nuggets 103; Hornets 105, Clippers 98. / ap