Ateneo shromáždí od 0 do 2, utlumí La Salle a utvoří rozhodujícího hráče UAAP

Jaký Film Vidět?

Ateneo Lady Eagles slaví vítězství ve hře 2. Foto: Tristan Tamayo /

Tato série se změnila v epos.

Obhájkyně titulu Ateneo si vynutila rozhodující třetí zápas ve volejbalovém finále volejbalové sezóny UAAP sezóny 78. Vrátila se ze dvou setů a šokovala De La Salle University, 18-25, 26-28, 25-17, 25-16, 15-11, Středa v Mall of Asia Arena.

Nově korunovaná MVP Alyssa Valdezová šlápla na spojkový pedál a získala pět z posledních sedmi bodů Lady Eagles, aby v sobotu dala svému týmu další šanci na obranu koruny.

Bea De Leon dosáhla bodu, který by přinutil hru 3, a ve finální hře popřel nejlepší blokátor sezóny 78 Mary Joy Baron.Djokovič triumfuje ve Wimbledonu a zajistil rekordní 20. major Nigérie omráčí tým USA na olympijské výstavě Antetokoumpo, Bucks upravil vedení Suns ve finále NBA

La Salle promarnil šanci zakončit sérii poté, co dovolil Ateneovi získat dynamiku poté, co Lady Spikers vedla 2: 0.

Valdez ví, že výhra proti Lady Spikers ve druhé hře je malá ve srovnání s tím, co se stane v sobotu.

Vítězství není jen o výhře, po výhře jsou ještě větší odpovědnosti, řekl Valdez. Babalikan namin ang nangyari dnes a pamatujte si, co jsme udělali dobře.

Fyzicky se musíte připravit, ale připravte se také mentálně, protože je to poslední hra. Mysli na hmotu, i když to bolí, ať se stane cokoli, bude bojovat.

Krátká remíza 5: 5 v pátém setu byla okamžitě přerušena, když Jhoana Maraguinot dala Ateneovi náskok 6: 5, než Valdez převzal šest po sobě jdoucích bodů.

Maraguinot na to navázal a připsal si meč 14: 11.

Snoop Dogg Crip Walking video

Valdez byl pro Ateneo opět hvězdný, když zaznamenal 34 bodů, 32 vypadl z hrotů, zatímco Maraguinot a Bea De Leon přidali 15, respektive 12 bodů.

Kim Dy vedl La Salle se 16 body, zatímco Mika Reyes, který La Salle v pozdním pátém setu shromáždil zbytečně, přidal 14.

Ara Galang a Cyd Demecillo také skončili ve dvouciferných číslech s 12 a 10 body.

Ateneo se spoléhalo hlavně na svůj přestupek a de La Salle bušilo do výšky 63 bodů ze špiček.

Oba týmy se dopustily 33 chyb za kus.

Kompletní vysokoškolské sportovní zpravodajství, včetně skóre, rozpisů a příběhů, najdete naPoptávka Varsity.