Vítězem sezóny 3 „Call of Duty“ je Elaine Duran

Jaký Film Vidět?

Velká šampiónka Call of Duty Elaine Duran

Elaine Duran předvádí směsici písní ve velkém finále TNT. Obrázek: Screengrab přes YouTube / ABS-CBN Je to Showtime

Elaine Duranová byla prohlášena za vítěze 3. sezóny Tawag ng Tanghalan během velkého finále dnes, 28. září, v kalounském sportovním areálu.

Zpěvačka z Agusan del Norte byla plačtivá, když byla v It’s Showtime prohlášena za velkou šampiónku pěvecké soutěže. Velký šampión vyhrává P2 miliony, dům a hodně, balíček negosyo, balíček rodinné dovolené, smlouva o správě od ABS-CBN a smlouva o nahrávání s TNT Records.

Duran pláče, když získává trofej od Garyho Valenciana. Obrázek: Screengrab přes YouTube / ABS-CBN Je to Showtime

Duranova výhra byla ta, na které tvrdě pracovala poté, co čelila odmítnutí ve svých předchozích pokusech v TNT. Pro velké finále představila svůj obrovský hlasový rozsah směsicí písní Basila Valdeze.

Byla proti John Mark Saga, který získal druhé místo po provedení písní prosince Avenue. Třetí rýhovač John Michael dela Cerna zaujal směsicí Bon Jovi. Vzali si domů P500 000, respektive P 300 000. Kylie Padilla se přestěhovala do nového domova se syny po rozchodu s Aljurem Abrenica Jaya se loučí s PH, odlétá dnes do USA, aby ‚zahájila novou cestu ' SLEDOVAT: Gerald Anderson se plaví s rodinou Julie Barretto v Subicu

Skóre vítěze bylo založeno na skóre rozhodčích a online a textových hlasování. /ven